Панічні атаки – це відчуття підвищеної тривоги і страху. Вони не є небезпечними для людини, однак, характеризуються сильним переживанням – про це розповіла Уляна Супрун у своєму Facebook.

“Панічні атаки характеризують як відчуття раптової та інтенсивної тривоги і страху. Зазвичай вона також має фізичні симптоми: тремтіння, дезорієнтацію в просторі, нудоту, пришвидшене та нерегулярне серцебиття, сухість у роті, задишку, різке спітніння та запаморочення. Ці симптоми не становлять значної небезпеки для людини, втім сильно лякають”- пише міністр

Супрун зазначає, що найчастіше панічні атаки переживають люди, у яких був колись травматичний досвід. Серед них ті, хто часто перебуває в стресових ситуаціях, люди, які пережили насильство і великі зміни в житті. 

Глава МОЗ пропонує розібратися, що саме викликає стрес, не обмежувати фізичну активність, стежити за харчуванням і повноцінно спати, відмовитися кави, алкоголю і сигарет.А якщо “атаки” відбуваються часто звернутися до терапевта або психолога.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here