У команді Володимира Зеленського розповіли про плани щодо того, як пройде інавгурація шоумена на пост президента країни, запевнивши, що “це буде цікаво”. Про це розповів в інтерв’ю Українській правді сценарист серіалу “Слуга народу” Юрій Костюк, який під час виборчої кампанії входив до креативної групи штабу Зеленського.

Костюк зазначив, що на даний момент в “Зе! Команді” не можуть назвати точну дату проведення інавгурації, тому невідомо – відбудеться вона до 27 травня або після. “Поки що не знаємо. Мені здається, що ЦВК повинна призначити дату інавгурації , а як готуємося – думаємо про” фішечки “. Зрозуміло, що є офіційна процедура, яку ми поважаємо”, – розповів Костюк.

Він зазначив, що Володимир Зеленський зі своєю командою прийде в Верховну Раду, щоб принести присягу, як і годиться. За його словами, в “Зе! Команді” були ідеї щодо того, щоб провести всі поза стінами Верховної Ради, але для цього необхідно міняти регламент. “Є історичні процедури, які ми повинні поважати і виконувати. А потім – ще що-небудь придумаємо”, – розповів Костюк.

Також читайте інші рубрики нашого сайту Все про Все: Тернопіль, Україна, Світ, Політика, Цікаво та Iнші Новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here