Житель Тернополя звернувся до центру з надання безплатної вторинної правової допомоги. Він заявив, що його неповнолітнього сина незаконно вивезла за кордон колишня дружина. Вона без згоди та відома батька змінила країну проживання дитини.

Та жінка відмовилася віддавати дитину добровільно та не дає можливості рідному батьку спілкуватися із сином. Таким чином вона порушує права спілкування та піклування про дитину, що належить чоловіку відповідно до законодавства.

Батько не давав дозвіл на переїзд дитини на постійне місце проживання в Італії. У висновку він має протиправність дій жінки щодо утримання права піклування одного з батьків.

Адвокат чоловіка Ірина Гавдяк підготувала заяву до суду про визнання незаконними дії мати та забезпечення повернення дитини до України.

Судові засідання проводилися у відеорежимі. Але жінка не з’явилася на судовому засідання і не надала суду ніякої документації.

В результаті права батьку були захищені. Суд зобов’язав колишню дружину повернути малолітню дитину до постійного місця проживання в Україні. Якщо дане рішення суду не буде виконано в добровільному порядку, зобов’язано маму передати малолітню дитину батьку для забезпечення повернення дитини до держави постійного проживання.

Також читайте інші рубрики нашого сайту Все про Все: Тернопіль, Україна, Світ, Політика, Цікаво та Iнші Новини

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here