Стів Руппель проживає у штаті Вісконсин (США) і працює там мануальним терапевтом. У вільний від роботи час чоловік займається тим, що намагається побити світові рекорди «Гіннеса». Раніше він, наприклад, пробіг напівмарафон з найбільшою кількістю одночасно одягнених футболок.

Свій 5 рекорд Стів поставив, переглянувши 116 разів фільм «Капітан Марвел» в кіно. Для встановлення нового рекорду Руппелю було достатньо подивитися фільм 104 рази, але він спеціально сходив ще 12 разів в кінотеатр, щоб «не довелось повторювати».

«Враховуючи, скільки часу на це потрібно, мені доводилося відпрошуватись з роботи і брати довгі перерви на обід, щоб встигнути подивитись весь фільм», — розповідає американець, який поставив рекорд, починаючи з березня цього року.

В якості доказів Руппель показав фотографії на фоні постерів, а також зібрані від свідків письмові підтвердження. Максимум за добу Руппель подивився фільм 7 разів. Він розповів, що кожного разу намагався звертати увагу на різні деталі, щоб не нудьгувати.

«В одній зі сцен на фоні можна побачити календар. На ньому відкритий червень 1995 року. Пізніше в цей же день спостерігають Повний Місяць. Я загуглив і визначив, що це мав би бути вівторок, 13 червня, коли в 1995 році спостерігали за повнею», — зазначив Руппель.

Також читайте інші рубрики нашого сайту Все про Все: Тернопіль, Україна, Світ, Політика, Цікаво та Iнші Новини .


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here