Нажаль в нашій країні ми часто обираємо не ту владу ,і все частіше розчаровуємося. І справа не тільки в чомусь масштабному,часто несправедливість у нас під носом.Здавалося б ,усі перед законом рівні.Але реалії інші.

 А про тернопільську владу взагалі сумно згадувати. Ми не одноразово писали про “відомого” екс-мера Тернополя Заставного .Йому вистачає нахабності обкрадати жителів міста постійно,через побудовані ним корумповані звязки. Сам Заставний був  міським головою Тернополя у 2006–2010 роках. Зараз це Народний депутат України 8-го скликання (від 2014). Член партії «Народний фронт». Голова Міжфракційного депутатського об’єднання «Тернопільщина» (від 2015). Стільки звань для такої гнилої особистості. Бути нардепом від “Народного Фронту” не погано,бруднити руки законопроектами не треба ,але в той час можна “рішати” свої питання.

 Згадаймо тільки події цього місяця, з незаконною вирубкою дерев в парку ім.Шевченка,справа набула неабиякого розголосу. Коли він був мером міста,то обіцяв Тернополю “золоте” майбутнє та інвестиції,натомість ми отримали тільки брехню в красивій обгортці. Взявши під контроль багато будівель у центрі міста ,створив успішний бізнес та передав його синам. Ми вже не раз доводили ,що ресторанна діяльність не є законною,хоч Заставному на це все рівно .На щастя є багато людей ,яким не все рівно на майбутнє Тернополя і вони стараються боротися проти таких злодіїв.

   12 грудня 2018 року стався інцидент ,де Вивюрка Степан Васильович звернувся до Народного депутата України Заставного Романа  із пропозицією від 12.02.2018 року, в якій вимагав прийняти та зареєструвати розроблений ним проект Постанови Верховної Ради України «Про затвердження Положення про Апарат Верховної Ради України» та передати даний проект постанови на розгляд Верховної Ради України, а ще  перерахувати кошти на картковий рахунок чоловіка в розмірі 5000,00 грн. за проведену роботу.Однак від екс-мера відповіді на вказане звернення надано не було.

   Не погоджуючись із такими діями Заставного , а саме не ненадання відповіді на зазначене звернення – позивач звернувся з позовом до суду.

Суд зазначає наступне:

  • Право громадян подавати індивідуальні чи колективні звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових чи службових осіб цих органів є конституційним правом, визначеним статтею 40 Конституції України. В той же час, даною статтею також кореспондований обов’язок органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових чи службових осіб цих органів розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
  • Відповідно до статті 3 Закону під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

Таким чином, суд вважає, що законодавець передбачив вичерпний перелік вимог до звернення громадян, що не підлягає широкому трактуванню.

Заставний на суд особисто не зявився,і під час слідства суд вирішив, що позовні вимоги Вивюрки Степана Васильовича підлягають до задоволення повністю.(Рішення суду додається )

  Жаль тільки ,що іноді ми так помиляємося і обираємо не тих “слуг народу”. Зрозуміло ,що слово “совість” Заставному не зрозуміле. Це людина ,яка працює на власне збагачення.Питання одне ,коли буд межа його захланності?Навіщо нам депутати, які чхати хотіли на громадян ?


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here