Колишній тренер Зідан повернувся до “Королівського клубу” після, того як подав у відставку практично рік тому. Відтоді клуб змінив три тренери.

За інформацією іспанських ЗМІ, керівництво “вершкових” пообіцяло французу повну владу у прийняті рішень щодо трансферів, а також “кругленьку” суму на придбання гравців влітку.

Рішення президента “Реала” Флорентіно Переса сприйняли в Іспанії з приємним шоком.

“Ми всі шоковані! Це було несподівано. Зідан в останні роки проявив себе як найкращий тренер “Реала” – за рівнем домінування над іншими, – і я чекаю, що зараз у нього буде більше повноважень, і він зможе внести ті структурні зміни в команду, які йому не дали зробити минулого літа, що і призвело до його відходу”, – сказав журналіст Radio Marca Науель Міранда.

Сам Перес у своїй промові назвав Зідана найкращим тренером світу і зазначив: “Ласкаво просимо додому”.“Я дуже щасливий повернутися. Я просто хочу працювати і показати всім, що таке “Реал”, повернути “Реал” на його місце.


Свого часу я пішов з клубу, тому що клуб потребував цього. Я повернувся, тому що президент зателефонував мені, а я після 8 місяців без роботи захотів тренувати знову”,

поділився Зідан.

“Реал” уклав із Зіданом контракт до червня 2022 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here