Сьогодні, 9 березня, помер один з найвідоміших радянських акторів – Володимир Етуш. На час смерті йому було 97 років.

За словами директора Театру імені Вахтангова Кирило Крок , 8 березня його госпіталізували, а на наступний день медики повідомили родичам про смерть актора.

Родичі Володимира Етуша поки утримуються від коментарів трагічної новини і не повідомляють місце і час прощання з відомим актором. Медики та представники зірки радянського кіно ще не назвали причини його смерті.

Зазначимо, що Етуш народився 6 травня 1922 року в Москві. Він закінчив Щукінське театральне училище в 1945 році. Його прийняли в трупу Театру імені Євгена Вахтангова. Широкій публіці актор зпомнілся за ролями Сеїд-Алі у фільмі “Адмірал Ушаков”, Саахова в “Кавказькій полонянці”, інженера Брунс у фільмі “Дванадцять стільців”, Шпака в “Іван Васильович змінює професію”, Карабаса Барабаса з “Пригод Буратіно”. У 1987-2003 рр. Етуш був ректором інституту імені Б. В. Щукіна, з 2003 р – його художнім керівником.

Серед відомих кіноролей Етуша – товариш Саахов з “Кавказької полонянки”, інженер Андрій Брунс з екранізації “12 стільців” і стоматолог Антон Семенович Шпак з картини “Іван Васильович змінює професію”. Дітям запам’ятався зіграний Володимиром Етушем Карабас-Барабас з телевізійного фільму “Пригоди Буратіно”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here