На теперешній час виробництво оливкової олії в Італії, скоротилося на 57%.

Незабаром країна змушена імпортувати продукт, щоб зупинити його різке скорочення виробництва. Екстремальні погодні явища завдають шкоди врожаю і загрожують його дефіцитом.

Це все призвело до зниження виробництва на 57% протягом 2018 року і коштувало галузі майже 1 млрд. євро. Фермери навіть вийшли на вулиці на знак протесту, вимагаючи від уряду допомоги і заходів, щоб зупини цю кризу.

Директор Відділу впливу Євро-Середземноморського центру зі зміни клімату припустив навіть, що такі екстримальні погодні умови, можуть ще більше зашкодити галузі. І через це італійці будуть змушені купувати оливкову олію за кордоном.

“Ми маємо все більше і більше складну кліматичну ситуацію крайнощів. З точки зору виробництва, можливо, ми можемо очікувати, що цей (спад) відбуватиметься і надалі, якщо ми не впораємося із цим”, – сказав вчений, зазначивши, що оливкові дерева дуже чутливі до зміни кліматичних умов. Більше

В останні роки Європа стала жертвою екстримальних гарячих і холодних погодних явищ. Як стверджують вчені, це часто викликано і посилюється техногенними змінами клімату.

За даними ООН, протягом 1998-2017 років, стихійні лиха завдали збитків до 2,91 трильйон доларів.

Шторми – 1,33 трильйона.

Землетруси – 661 мільйон.

Повені – 656 мільйонів.

Засухи – 124 мільйони.

Лісові пожежі – 68 мільйонів.

Аномальні температури – 61 мільйон.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here